ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5133378
nr 513 3378
höjd: 85 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 10 mars 2008
kl 16:49:35
150 kr
300 kr
600 kr
500 kr